Ruční mytí a čistění vozů v autocentru GARAGE

Dopřejte svému autu dokonalou péči ručního mytí. U nás v GARAGE nabídneme vašemu vozu tu nejlepší péči.

Poradce pro Vás

Mytí vozů

Pavel Knechtl
+420 702 220 876

Proč právě ruční mytí a čištění

Dopřejte svému autu dokonalou péči ručního mytí. U nás v GARAGE nabídneme vašemu vozu tu nejlepší péči. Čeká ho důkladné ruční mytí karoserie i šamponování voskem. Náš kolega Pavel se věnuje péči o vozy téměř 20let. Poctivě vyčistí i mezidveřní prostory a disky kol. Vždyť kola dělají auto, jistě s tímto tvrzením budete souhlasit.

Při ručním mytí a čištění dosáhnou lidské ruce i tam, kam se klasický mechanický kartáč nedostane. Jsou to paradoxně právě tyto části, které jsou vůči korozi nejnáchylnější. Ruční mytí je tedy nejšetrnější a nejefektivnější volbou v péči o váš vůz. Pokud používáte mechanickou myčku, po několika letech jejího pravidelného užívání, můžete sami vypozorovat opotřebení laku svého vozu.  Problémem řady mycích boxů spočívá v tom, že jejich kartáče často způsobují mikrotrhlinky či odřeniny v laku. Kdo si jednou zkusil auto ručně umýt, ví, že to není žádná legrace. Naopak! Aby auto bylo dokonale vyčištěno a umyto, je nutná dávka trpělivosti a času. U nás v GARAGE Raeder&Falge se o Váš vůz profesionálně, šetrně a hlavně s láskou postaráme.

Používáme výhradně kvalitní a certifikovanou autokosmetiku. Tyto prostředky využívají nanotechnologie pro prodloužení intervalu opakování ošetření a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Ceník nabízených služeb čištění

Majitel vozu, který auto využívá pro běžnou přepravu a průběžně jej udržuje nemusí očekávat žádné příplatky za čištění. Tepování interiéru automobilu by měl každý podstoupit alespoň jednou ročně, z důvodu zabránění tvoření bakterii, alergenů a zdravotní nezávadnosti vozu. Pokud s vámi ve voze jezdí váš čtyřnohý miláček nebo vůz využíváte k pracovním účelům, dochází k nestandardnímu znečištění.

O případných příplatcích budete informováni před zahájením služby. Nejčastější příplatky jsou: znečištění sedaček, nadměrné luxování (jehličí a chlupy).

Automyčku najdete v areálu GARAGE Raeder&Falge. Stojí ve vnitrobloku za čerpací stanicí, která je otevřena do večerních hodin a vy zde můžete příjemně strávit čekací dobu u výborné kávy.

Depositphotos_12621848_xs

Ruční mytí je nejšetrnější způsob čištění Vašeho vozu.

Čistíme i extrémně znečištěné vozy

Cena za umytí silně znečištěného vozu je určena podle stavu znečištění.

Ceny mytí vozů

Osobní vozy
od 259 Kč
SUV
od 319 Kč
Užitkové vozy
od 399 Kč