Způsoby financování

Pokud se již rozhodnete, že náš krásný a jedinečný vůz je to pravé pro Vás a jen s ním budete šťastni, je zde několik možností, jak Váš nový vůz získat.

Poradce pro Vás

Financování

Jiří Jonáš ml.
+420 606 656 173

Máte zájem o financování vozu?

Vaše jméno (vyžadováno)

E-mail (vyžadováno)

Telefon

O jaký vůz máte zájem

Pokud máte dostatek finančních zdrojů

Pochopitelně, pokud máte dostatek finančních zdrojů a nemáte problém celou částku zaplatit ihned, je možné převést peníze na náš bankovní účet. Číslo bankovního účtu se liší v závislosti na značce vozu a na provozovně. Variabilním symbolem je číslo objednávky nebo číslo zálohové faktury, kterou Vám vystaví prodejci. Platba celé částky v hotovosti nebo kartou na pobočce není možná.

web-12-300x100

FordCredit_logo_02

FORD CREDIT

ford-creditPořízením nového vozu Ford přes FCE můžete získat:

  • Až 4. servisní prohlídky zdarma!
  • Prodlouženou záruku Ford Protect na 5 let, Ford Assistance na 5 let, kompletní pojištění vozidla včetně pojištění všech skel.
  • Výše zálohy již od 15%

Zákazník v jedné fixní měsíční splátce získává řadu výhod a odpadají mu téměř všechny starosti spojené s provozem vozidla. Zároveň díky servisním prohlídkám zdarma, které Vám bude až 4x proplácet Ford Credit.

Věříme, že tento produkt, který v tuto chvíli přímá konkurence nenabízí, zajistí větší zájem o značku Ford. Dlouhodobá spokojenost zákazníků Ford, je hlavním úkolem tohoto produktu.

Ne všichni jsou však schopni zaplatit celou částku najednou. V takovém případě nabízíme následující možnosti financování

Úvěr

Jedná se o zcela klasický bankovní úvěr, tedy banka Vám poskytne určitou peněžní částku za předem stanovený úrok. Tyto půjčené peníze můžete využít na předem dohodnutou věc a musíte je do určité doby splatit (předem dohodnutá doba splatnosti). Právnické osoby nebo osoby podnikající na živnostenský list si úroky mohou započíst do nákladů a tím snížit hospodářský výsledek před zdaněním.

Operativní leasing

Je alternativou pořizování firemních vozidel. V tomto případě automobily nepřechází do vlastnictví firmy, ale firma si je od leasingové společnosti pouze pronajímá na předem sjednanou dobu. Operativní servis je rovněž nazývaný full-servis leasing, jelikož firma platí měsíční poplatek za celkové služby spojené s automobilem a nemusí tak řešit žádné „nepříjemné“ záležitosti.

Finanční leasing

Patří mezi nejvyužívanější formy leasingu. Je založen na dlouhodobém pronájmu a následné koupi najaté věci (automobilu). Délka leasingu i výše akontace se liší v závislosti na leasingové společnosti, pohybuje se od 0% do 70%.

Výkup starého vozu

Další možností je od Vás vykoupit Váš starý vůz a kupní cenu rovnou použít na financování nového vozu. Výkupní cena se odvíjí od stáří vozidla, od najetých kilometrů a od celkového stavu, který určí náš technik. Vykupujeme všechny značky vozů.