O firmě

Podrobnější informace o společnosti iAuto.

Poradce pro Vás

Vedení společnosti

E-mail
+420 725 478 088

Chcete nám něco sdělit?

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět (vyžadováno)

Vaše zpráva

Společnost iAuto a.s. vznikla v roce 2012 za účelem vývoje, výzkumu a prodeje především elektromobilů plug-in a hybrid. Vzhledem k tomu, že trh s vozy poháněnými elektrickým systémem byl v České Republice v té době v podstatě velice málo známý, došlo k rychlé změně orientace předmětu podnikání, a společnost se zaměřila na prodej klasických automobilů. Na začátku roku 2015 získala společnost iAuto a.s. oprávnění pro autorizovaný prodej a servis vozů značky FORD.

Náš autosalon se nachází v Bohušovicích nad Ohří, Masarykova 4, na adrese, která byla vždy vyhlášena kvalitním prodejem a servisem osobních automobilů, a to i jiných značek. Poskytujeme zde komplexní služby spojené s prodejem, provozem a servisem vozů FORD, k maximální spokojenosti nových i stávajících zákazníků.

V areálu iAuto a.s. najdete mimo jiné i čerpací stanici a ruční mytí vozů.

Máme vysokou úroveň zkušeností, z kterých náš prodejní i servisní tým čerpá, abychom zaručili maximální kvalitu prodejních a servisních služeb, a zároveň maximální výhodnost cen našich vozů. V oblasti prodeje poskytujeme vysokou kvalitu služeb jako je poradenství, představení a prohlídky vozů, testovací jízdy, a také zajišťujeme výhodné financování nákupu vozů. V oblasti servisu se soustředíme na rychlé a profesionální řešení všech závad, poruch či případných servisních prohlídek.

Náš prodejní i servisní tým je Vám plně k dispozici v provozních hodinách, v nutných případech i telefonicky, mimo pracovní dobu. Bližší podrobnosti najdete v sekci Kontakt.

 

logo-onas