Dny otevřených dveří FORD 2016

Blíží se největší společná událost tohoto roku, Dny otevřených Fordů 2016 (DOF). Letošní ročník je již pátým v pořadí, kdy tuto tradiční akci pořádáme, v některých ohledech je však mimořádný.

Přijďte se podívat k nám do SHOWROOMU v Bohušovicích nad Ohří, Dny otevřených Fordů se konají od 7. do 8. října 2016.

Nenechte si ujít

  • Soutěž o 39x libovolný vůz ST-Line s plnou nádrží na víkend (tj. 1x na každém dealerství)
  • Zimní komplety + prodlouženou záruka zdarma pro všechny retailové zákazníky Focus ST-Line

Screenshot_2

Soutěžte o libovolný vůz ST-Line

I. Termín a místo konání soutěže

Soutěž probíhá v termínu od 7. 10. 2016 do 8. 10. 2016 včetně (dále jen „doba konání soutěže“) na území celé České republiky, výhradně prostřednictvím sítě oficiálních autorizovaných prodejců zadavatele, v rámci akce „Dny otevřených Fordů“ (dále jen „prodejci“ nebo v jednotném čísle „prodejce“ a „místo konání soutěže“). Do soutěže se lze v době jejího konání zapojit jen v otevírací době provozovny příslušného prodejce.

II. Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže se může stát pouze spotřebitel – fyzická, na svéprávnosti neomezená osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm a s adresou pro doručování na území České republiky, která je držitelem platného řidičského oprávnění třídy B.

III. Mechanika soutěže

Účastník se zapojí do soutěže tak, že: a. navštíví v době konání soutěže, v rámci akce „Dny otevřených Fordů“, některého ze shora popsaných prodejců; a b. zaregistruje se do soutěže prostřednictvím k tomu určeného, speciálního LMS on-line formuláře (dál jen „soutěžní formulář“). Soutěžní formulář dle pokynů soutěžícího vyplňuje zástupce prodejce. Do tohoto soutěžního formuláře soutěžící prostřednictvím zástupce prodejce vyplní své osobní údaje v rozsahu: jméno, příjmení, e-mail, telefon, a dále odpoví na v soutěžním formuláři uvedenou soutěžní otázku, ve znění:

Kolik návštěvníků se celkem zaregistruje během Dnů otevřených Fordů u všech autorizovaných prodejců Ford v roce 2016?

Nápověda: V rámci Dnů otevřených Fordů v roce 2015 se u autorizovaných prodejců Ford zaregistrovalo celkem 862 lidí.

Takto zcela a pravdivě vyplněný soutěžní formulář bude následně a bez prodlení zástupcem prodejce pomocí své funkčnosti uložen do databáze prodejce (přičemž bude automaticky zaznamenán čas okamžiku uložení).

Výhrou v soutěži je bezplatná výpůjčka vozu Mondeo ST-line, Focs ST-line, Fiesta ST-line, nebo jiného vozu značky Ford podobné kategorie, a to na jeden víkend (tj. výpůjčka od pátku až do pondělí)s plnou nádrží.

Kompletní pravidla soutěže